• 45 Sok.No:3/B Sasalı-İZMİR

  • Bize Ulaşın : 0 538 258 38 62

Kurumsal

BİZ KİMİZ

Mert Uzay Çatı Çelik Konstrüksiyon ERHAN YOLDAŞ tarafından 1986 yılında kurulmuştur.2008 yılında MERT YOLDAŞ tarafından hizmet vermeye devam eden MERT UZAY ÇATI günümüze dek konusunda uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini sağlayan kalite standartlarına uygun şekilde hizmetlerini sunmaktadır. bu yana Sektöründe öncü olmanın bilinci ve tecrübesiyle müşterileri için saygınlık, süreklilik ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Güven ve müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden ekibimiz, kalite standartlarına uygun ürün çeşitlerimizi genişleterek sizlere en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli , Güvenilir mal ve hizmet üretip, müşteri memnuniyetini en iyi düzeyde sağlamak,Sektördeki yenilikleri yakından izlemek ve makine çeşitliliğini arttırmak, Personelimizin kaliteye duyarlı birey olmasını sağlamak ve hedeflerimize hep birlikte ulaşmak.

MİSYONUMUZ

Topluma yüksek kaliteli mal ve hizmetler, yaşam kalitesini arttıran ve müşteri gereksinimlerini karşılayan yenilik ve çözümler, çalışanlara anlamlı iş ve ilerleme fırsatları sağlamakfirma olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteli imalat ile sektörümüzde güven sağlamak.
İmalat kalite sistemini geliştirmek ve gelişime açık olmak.
Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve şartları eğitilmiş personelimizle sürekli iyileştirmek.
Müşteri memnuniyeti sağlamak için yeniliklere açık olmak kalite politikamızdır.