• 45 Sok.No:3/B Sasalı-İZMİR

  • Bize Ulaşın : 0 538 258 38 62

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

İmalat montaj kumlama ve boyama çelik bina projelendirme, çelik konstrüksiyon işleri ile birlikte çelik çatı, prefabrik yapımı fabrika ve benzeri yapıların sökümü ve kurulumu panel trapez kaplama işleri bu alan ile ilgili tüm kategoriler de hizmet vermekteyiz. Fabrikaların çelik kaynak, montaj ve söküm işlemleri yanı sıra fabrika ve otellerin çelik çatı işlemlerinde hızlı ve kaliteli hizmet üretmekteyiz.

 

Yapının hafif olması, çeliğin yüksek elastisite modülü deprem etkilerini azaltmaktadır. Yapı depreme karşı son derece emniyetlidir.İhtiyaç duyulan her açıklık ve yükseklikte yapı inşa edilmesi mümkündür.Bütün birleşimler bulonlu olduğundan ihtiyaç duyulduğunda, yapı sökülerek başka bir yere nakledilebilir.Fabrika ortamında üretim, imalat kalitesinin en üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

Devamı için tıklayın..

 

Çatı izolasyonu sistemleri içinde bir çok çatı kaplama sistemi bulunmakla birlikte günümüz koşullarında en çok kullanılan sistem başlıca arduzalı diye tabir ediken kumlu membran, kiremit,onduline,shingle,ve sandviç panellerdir binadaki yapılmış çatı projeleri içinde Çatı yapı elemanı, bina dış kabuğunun önemli bir parçasıdır.
Sistemde ilgili bileşen ve malzeme kullanımı ve detaylandırılması ile kullanıcılar için gerekli konfor koşullarını sağlaması gerekirken aynı zamanda uygulandığı binanın tamamlayıcı, kimi zaman ise ön plana çıkan mimari bir unsuru olmaktadır.

Devamı için tıklayın..

Uzay kafes sistemler, doğru eksenli çubuklar ile bunların birleştiği mafsallı düğüm noktalarından oluşan üç boyutlu taşıyıcı sistemlerdir. Çok büyük açıklıkları örtmek için düzenlenen, bütün elemanları birbirine bağlı bu sistemler her doğrultuda bir bütün olarak çalışan ‘üç boyutlu kafes’ şeklinde de tanımlanır. Bu sistemlerde kullanılan malzemeler son derece hafif olup malzeme tüketimi ile kullanılan hacim arasında oldukça uygun bir oran bulunmaktadır.

Devamı için tıklayın..

Sandviç ( Sandwich ) Panel ; her iki yüzü boyalı galvaniz sac veya boyalı naturel gofrajlı alüminyum levhalar arasına muhtelif kalınlıkta ve 38-40 kg/m3 poliüretan enjekte edilerek üretilen bir sanayi ürünüdür. Sandviç panel endüstriyel yapılar için kompozit bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir.

Özellikte sanayi yapıları, soğuk depo, spor tesisleri, hangar, antrepo, lojistik depo gibi endüstriyel binaların inşaatlarında kullanılan trapez paneller, sektör mühendis ve mimarlarının tercih ettiği estetik ve kalite bir malzemedir.

Güvenlikli iskele kiralama iskele yatırım, stoklama, bakım ve onarım maliyetlerinin yüksek olması gibi nedenlerle kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği bir tedarik şeklidir. İskele kiralama tercihinde bulunan müşterilerimiz projelerinin metrajı, iskelenin planlanan kullanım süresi gibi değişkenlere bağlı olarak 2-3 TL/m2 birim fiyatlar arasında güvenlikli iskele kiralama yoluna gidebilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Proje ve statik çalışmasından sonra istenilen makas açıklığı ve kolon ve kiriş yüksekliğide cephe çatı ara ve kat bölmeleri dahil olmak üzere depreme dayanıklı endüstriyel ve sosyal yapıları çelik konstrüksiyon olarak uygulamak daha güvenlidir.

Atölye tipi imalât, 20. yüzyılda özellikle sanayileşmiş ülkelerde büyük sanayiye geçişte etkili olmuş ve âdeta sanayileşmeyi teşvik etmiştir. Bununla beraber, Anadolu’da da olduğu gibi bazı atölyeler, eski canlılığını kaybetmekle birlikte hâlâ önemini korumaktadır.